Yhtiöstä 2018-11-05T14:43:09+00:00

Yhtiöstä

Thinking Portfolio Oy on perustettu vuonna 2001 liikkeenjohdon konsulttiyrityksenä. Tänään tarjoamme sekä konsultointia että työkaluja projekti-, sovellus- ja palvelusalkun johtamiseen.

Asiakkainamme on suuria ja keskisuuria yrityksiä ja julkisen sektorin organisaatioita. Tuotteillamme on noin 100 000 käyttäjää 50 maassa. Thinking Portfolio-asiantuntijoita on Suomen lisäksi Benelux-maissa.

Tiimi

Esa Toivonen
Esa ToivonenManaging Partner, Senior Portfolio Advisor, CGEIT, CISA, CRISC, yMBA
esa.toivonen@thinkingportfolio.com
Puh. +358 40 733 6670
Katri Harju
Katri HarjuPortfolio Service Advisor
katri.harju@thinkingportfolio.com
Puh. 040 706 4354
Asko Pulkkinen
Asko PulkkinenLead Application Consultant, Partner
asko.pulkkinen@thinkingportfolio.com
Puh. +358 40 520 1664
Anita Kangaspeska
Anita KangaspeskaSenior Portfolio Advisor
anita.kangaspeska@thinkingportfolio.com
Tel. +358 40 7369 487
Riku Anttila
Riku AnttilaApplication Consultant
riku.anttila@thinkingportfolio.com
Puh. +358 40 128 0700
Marita Marjomaa
Marita MarjomaaApplication Consultant
marita.marjomaa@thinkingportfolio.com
Puh. +358 40 776 1418
Jukka Vähä-Vahe
Jukka Vähä-VaheApplication Consultant
jukka.vahavahe@thinkingportfolio.com
Nina Orvola
Nina OrvolaLead Senior Advisor
nina.orvola@thinkingportfolio.com
Puh. +358 44 5051044
Riku Puustinen
Riku PuustinenSenior Technology Advisor
riku.puustinen@thinkingportfolio.com
Puh. +358 40 583 0005
Sirpa Hartikainen
Sirpa HartikainenApplication Consultant
sirpa.hartikainen@thinkingportfolio.com
Puh. +358 40 5416439
Anna-Riikka Hovi
Anna-Riikka HoviHallituksen jäsen, Toimitusjohtaja Frankly Partners Oy
Elina Liehu
Elina LiehuHallituksen puheenjohtaja, Toimitusjohtaja Ferovalo Oy
Reeta Kalmari
Reeta KalmariPortfolio Assistant
reeta.kalmari@thinkingportfolio.com
Tuula Toivonen
Tuula ToivonenAdministration and HR
tuula.toivonen@thinkingportfolio.com
Puh. +358 50 5406 346
Juhana Havas
Juhana HavasContent Manager
juhana.havas@thinkingportfolio.com
Iita Kalmari
Iita KalmariPortfolio Assistant
iita.kalmari@thinkingportfolio.com

Pysy ajantasalla!

Pysy ajantasalla ja tilaa kuukausittainen uutiskirjeemme!



You have Successfully Subscribed!