Yhtiöstä 2017-11-27T13:23:16+00:00

Yhtiöstä

Thinking Portfolio Oy on perustettu vuonna 2001 liikkeenjohdon konsulttiyrityksenä. Tänään tarjoamme sekä konsultointia että työkaluja projekti-, sovellus- ja palvelusalkun johtamiseen.

Asiakkainamme on suuria ja keskisuuria yrityksiä ja julkisen sektorin organisaatioita. Tuotteillamme on noin 60 000 käyttäjää 50 maassa. Thinking Portfolio-asiantuntijoita on Suomen lisäksi Benelux-maissa.

Tiimi

Esa Toivonen
Esa ToivonenManaging Partner, Senior Portfolio Advisor, CGEIT, CISA, CRISC, yMBA
esa.toivonen@thinkingportfolio.com
Puh. +358 40 733 6670
Katri Harju
Katri HarjuPortfolio Service Advisor
katri.harju@thinkingportfolio.com
Puh. 040 706 4354
Asko Pulkkinen
Asko PulkkinenSenior Application Consultant, Partner
asko.pulkkinen@thinkingportfolio.com
Puh. +358 40 520 1664
Riku Anttila
Riku AnttilaApplication Consultant
riku.anttila@thinkingportfolio.com
Puh. +358 40 128 0700
Nathan Lever
Nathan LeverApplication Consultant
Tel. +358 50 337 6568
Linus Lindgård
Linus LindgårdSenior Application Developer
linus.lindgard@thinkingportfolio.com
Anita Kangaspeska
Anita KangaspeskaSenior Portfolio Advisor
anita.kangaspeska@thinkingportfolio.com
Tel. +358 40 7369 487
Pauli Säkkinen
Pauli SäkkinenApplication Consultant
pauli.sakkinen@thinkingportfolio.com
Anna-Riikka Hovi
Anna-Riikka HoviHallituksen jäsen, Toimitusjohtaja Frankly Partners Oy
Elina Liehu
Elina LiehuHallituksen puheenjohtaja, Toimitusjohtaja Ferovalo Oy
Juhana Havas
Juhana HavasContent Manager
juhana.havas@thinkingportfolio.com
Maria Ahokas
Maria AhokasPortfolio Sales Advisor
maria.ahokas@thinkingportfolio.com
Puh. +358 40 531 5061
Kimmo Koponen
Kimmo KoponenApplication Consultant, Project Manager
kimmo.koponen@thinkingportfolio.com
Puh. +358 40 730 9678
Riku Puustinen
Riku PuustinenSenior Technology Advisor
riku.puustinen@thinkingportfolio.com
Puh. +358 40 583 0005
Reeta Kalmari
Reeta KalmariPortfolio Assistant
reeta.kalmari@thinkingportfolio.com
Tuula Toivonen
Tuula ToivonenAdministration and HR
tuula.toivonen@thinkingportfolio.com
Puh. +358 50 5406 346

Pysy ajantasalla!

Pysy ajantasalla ja tilaa kuukausittainen uutiskirjeemme!

You have Successfully Subscribed!